שבעה סרטים משפחתיים אפילו מבוגרים יאהבו

לרוב האנשים יש ערב מוגדר, המוקדש אך ורק לסרטים משפחתיים. זו יכולה להיות מסורת נהדרת אם מבוצעת כראוי. אך עבור הורים רבים זה יכול להיות אירוע מגונה. בואו נודה בזה: לא כל סרטי הילדים נוצרים באופן שווה. למרבה המזל, יש כמה אבני חן שיכולות לפנות גם לילדים וגם למבוגרים, כל זאת תוך היותם מתאימים. תסתכל על כמה מהקלאסיקות האלה שיעזרו לך לבצע את הבחירה הבאה שלך בערב הסרט:

1. מלכודת ההורים (1961)

בגרסה הקלאסית הזו מככבת היילי מילס, פעמים שתיים! אחד הסרטים הראשונים שהשתמשו בטכניקות שחבור, זה הציג את השחקנית המקסימה מילס בסיבוב כפול כתאום. עם השחקנית האירית הפייסטית מורין או’הרה ובריאן קית ‘המתלבטת כל הזמן, זו קומדיה עם מנגינות קליטות שימשכו את העין של ההורה והילד.

2. קפוא

זו אולי מהדורה חדשה יותר, והיא עשויה להיות מוגזמת, אך היא נצפתה כל כך הרבה מכיוון שהיא פופולרית בקרב הקהל הבוגר וקהל הילדים כאחד. עם פסקול נפלא וכמה קטעים מצחיקים שמספק אולף איש השלג, קשה להגזים עם הקהל הזה.

3. כלת הנסיכה

עם שמות כמו המפרדינק והנסיכה באטרקופ, אין זה פלא שהקומדיה הזו שולטת בראש הסרטים המשפחתיים. עם חשיבה כמו פולחן, ילדים ומבוגרים יכולים לעלות על הסיפון עם הומור סטירה ומעלילת האגדות הנצחית. עם נסיכה, גיבור, אהבה גדולה ונבל מטופש, בני המשפחה יעריצו את הסרט הזה.

4. מרי פופינס

שנות השישים היו עידן נהדר עבור דיסני, שגרמו לסרטים משפחתיים חכמים מאוד. ילדים יאהבו את ההיבט הגחמני ואת ציון המוזיקה הכוכבית, בעוד שמבוגרים יקבלו בברכה את הדיאלוג המתוחכם. זהו גם אתגר ידוע להימנע מצחוק בסצנת הדוד אלברט “אני אוהב לצחוק”: אנחנו מהמרים שאתה לא יכול לעזור לזה!

5. הקוסם מארץ עוץ

אחד מסרטי הצבעים הטכניים הראשונים, יש סיבה ש”הקוסם מארץ עוץ “שולט במקום העליון בקרב כל הסרטים המשפחתיים. הסיפור המוזר הזה, שהופק בשנת 1939, קצת יותר מרושע כמבוגר. ילדים יאהבו את המוזיקה ואת נעלי הבית האדומות של דורותי ואילו ההורים ייהנו לראות את הקלאסיקה דרך עדשה מבוגרת יותר.

6. קרול חג המולד של מר מגו

בייבי בומרס אולי זוכרים את דמותו האהובה כמעט של מר מגו המטופש.
If you liked this write-up and you would such as to obtain additional details regarding נערות ליווי בתל אביב kindly go to our web site.
זו הייתה עוד הפקה מצוירת מצוינת של שנות השישים. אחד הטובים בסדרה עוקב אחרי מר מגו כשהוא מגלם את סקרוג ‘ב”קרול חג המולד “הידוע של צ’רלס דיקנס. בזמן שרץ קצת פחות משלושים דקות, הסרט המצויר הזה בטוח יהפוך למסורת חג המולד עבור המשפחה.

7. אן מהגמלונים הירוקים

סדרת סרטים קנדית זו היא בחירה נהדרת עבור משפחה של ילדים בכל הגילאים השונים. עם אן היתומה הידועה של LM Montgomery, הילדים שלך יכולים לצחוק ולבכות לצידך כשאתה רואה את אן נכנסת למספר מצבים מטופשים. מייגן עוקבת עושה עבודה מעולה בתאר את הילדה הקטנה, ואין שפה רעה או סצנות לא הולמות לדווח בסרט הקלאסי הזה של כל הסרטים המשפחתיים.